Safety Experience.

Program szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy.

Mercedes-Benz Safety Experience.

Mercedes-Benz Safety Experience
Mercedes-Benz Safety Experience
Zobacz ponownie

Mercedes-Benz Safety Experience.

Mercedes-Benz Safety Experience to innowacyjny program skierowany bezpośrednio do wszystkich klientów marki Mercedes.

Został przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie instruktorów Driving Academy która w połączeniu z absolutnie innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa czynnego oraz biernego jakie marka Mercedes-Benz oferuje klientom we wszystkich modelach dostępnych na rynku.

Połączenie nowoczesnych technik szkoleniowych, zaawansowanej technologii oraz olbrzymich możliwości torów szkoleniowych, pozwala przekazać naszym gościom, pełen doświadczeń oraz emocji program rozwoju świadomość kierowcy, oraz jak najlepszego wykorzystania technologii dla poprawy bezpieczeństwa. Kadra instruktorska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz empirycznie zgłębia tajniki systemów Mercedes-Benz tak aby przystępny i profesjonalny sposób podzielić się doświadczeniem z użytkownikami samochodów spod znaku gwiazdy. Do Twojej dyspozycji pozostaje 12 certyfikowanych instruktorów, na trzech torach wraz z pełną gamą modelową samochodów przeznaczonych specjalnie na potrzeby naszych szkoleń.

Zapraszamy do kontaktu z lokalnymi dealerami w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie terminów oraz lokalizacji poszczególnych spotkań Mercedes-Benz Safety Experience.

  Safety Experience - O nas

  O nas

  Mercedes-Benz opracował program szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy. Przekonaj się, jak emocjonujące mogą być zajęcia z profesjonalnymi instruktorami jazdy ze szkoły Driving Academy.

  Safety Experience - Instruktorzy

  Instruktorzy

  Nasz zespół Mercedes-Benz nauczy Cię, jak bezpiecznie i pewnie czuć się za kierownicą, oraz odkryje przed Tobą pełne spektrum możliwości samochodów Mercedes-Benz.

  Safety Experience - Szkolenia

  Program szkoleń

  Naucz się bezpiecznie reagować w niespodziewanych sytuacjach, poczuj się pewnie za kierownicą, a przy tym świetnie się baw!

  Safety Experience - Samochody

  Samochody

  Poznaj najnowsze modele Mercedes-Benz dostępne podczas szkoleń MB Safety Experience.

  Safety Experience - Galeria

  Galeria

  Niesamowite wspomnienia.

  Nasi Partnerzy.

  Wspólnie dzielimy pasję.

  Partnerzy Mercedes-Benz Safety Experience

  Nasi Partnerzy.

  Wspólnie dzielimy pasję.

  Wspólnie możemy odnosić sukcesy i realizować wyznaczone cele. Ten duch nieustannie kształtuje nasz sposób myślenia i działania. To są powody dla których pracujemy razem z silnymi partnerami, którzy podzielają naszą pasję do nieograniczonej wydajności.