Odbierz darmową 3-miesięczną subskrypcję TIDAL HiFi ze swoim kontem Mercedes me.

Odbierz darmową 3-miesięczną subskrypcję TIDAL HiFi ze swoim kontem Mercedes me.

Logo TIDAL oznacza ekskluzywny dźwięk
  • Bezpłatnie.
    Jako użytkownik Mercedes me Adapter otrzymasz bezpłatny, 3-miesięczny abonament TIDAL HiFi.
  • Duży wybór dźwięków w najwyższej jakości.
    Dzięki temu zyskasz dostęp do 60 milionów piosenek i 240 000 klipów wideo oraz starannie dobranych playlist: a wszystko to w doskonałej jakości dźwięku.

Jak odebrać darmową 3-miesięczną subskrypcję TIDAL HiFi ze swoim kontem Mercedes me?

Zdjęcie przedstawia smartfona z interfejsem Tidal i playlistą Mercedes-Benz na kolorowym tle, na którym jest widoczne logo Tidal.

Jak odebrać darmową 3-miesięczną subskrypcję TIDAL HiFi ze swoim kontem Mercedes me?

  • Zaloguj się za pomocą danych użytkownika Mercedes me i hasła w aplikacji Mercedes me Adapter
  • Dzięki najnowszej wersji aplikacji otrzymasz w rubryce „Mój pojazd” dostęp do TIDAL
  • Aktywuj bezpłatny abonament na próbę

Nie aktywowałeś jeszcze aplikacji Mercedes me Adapter?

Oferta bezpłatnego korzystania ze streamingu muzyki TIDAL jest ograniczona czasowo, obowiązuje do 22.08.2020 (z zastrzeżeniem możliwości jej przedłużenia). Okres rozpoczyna się w momencie rejestracji w TIDAL i automatycznie kończy. Do skorzystania z tej oferty dla klienta aplikacji Mercedes me Adapter wymagany jest w pełni podłączony i uruchomiony Mercedes me Adapter. Tzn. należy zarejestrować się na portalu Mercedes me, pobrać aplikację Mercedes me Adapter na smartfon, połączyć Mercedes me Adapter u partnera Mercedes-Benz i go uruchomić. Oferta jest ważna dla zdefiniowanych kompatybilnych typoszeregów Mercedes-Benz od roku modelowego 2002 (należy uwzględnić specyficzne dla rynku rozbieżności) w następujących krajach: Australia, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malezja, Niderlandy, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, Słowacja, Republika Południowej Afryki, Szwecja, Szwajcaria, Nowa Zelandia, Tajlandia, Republika Czeska, Turcja, Węgry, Malta, Cypr, Chorwacja, Słowenia, Łotwa, Estonia, Litwa, Bułgaria, Wielka Brytania i Włochy. Dostępność oferty zależy poza tym od dostępności aplikacji TIDAL w danym kraju.